Kredyt dla zadłużonych - Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Kredyt dla zadłużonych – Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Niestety coraz więcej osób ma długi, przyczyn tego może być wiele. Na pewno jedną z nich jest trudna sytuacja na rynku pracy oraz niskie wynagrodzenia. Łatwo wpaść w spiralę zadłużenia, konsekwencją tego może być wpisanie do BIK. Nie spłacane zadłużenia rosną, a wtedy nie otrzyma się kredytu z banku. Rozwiązaniem w tej sytuacji mogą być kredyty dla zadłużonych z komornikiem. To propozycja dedykowana dla wszystkich zadłużonych, jednak aby móc się o nią starać, należy posiadać stałe zatrudnienie, bądź inny stały dochód.
Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem udzielone są tylko obywatelom polskim, powyżej 21 roku życia. Jednak firmy parabankowe wymagają od swoich klientów posiadania ruchomości, bądź nieruchomości pod zastaw, które są swego rodzaju gwarantem dla parabanków. Jeżeli nie posiada się określonych wartościowych dóbr materialnych można otrzymać kredyt pod warunkiem, że posiada się poręczyciela, który w razie problemów ze spłatą pokryje zadłużenie.
Na rynku jest szeroki wybór takich kredytów, warto w takiej sytuacji skorzystać z porównywarki i wybrać najlepszą ofertę, bez ukrytych kosztów oraz prowizji. Wszystkie formalności można załatwić online, ale wymagana jest weryfikacja tożsamości.